Województwa

Miasta

Lista firm w województwie Opolskie

MAREK RADWAŃSKI "EKOTEX".

Główna działalność: Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici
Adres: 46-100 Kowalowice, ul. Parkowa 4

Jarosław Matuszewski Profi Car Matuszewski

Główna działalność: Produkcja pozostałych tkanin
Adres: 47-230 Kędzierzynkoźle, ul. Serdeczna 22

Jan Sowizdrzał DRUKARNIA TKANIN "ELOPE"

Główna działalność: Wykończanie wyrobów włókienniczych
Adres: 47-200 Kędzierzynkoźle, ul. Wiklinowa 11

"CERTA" HETEL DOMINIKA

Główna działalność: Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych
Adres: 49-312 Szydłowice, Błota 13B

Janusz Kołtowski Zakład Produkcji GAZCOBUD Nazwa skrócona : ZP GAZCOBUD

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: 47-224 Kędzierzynkoźle, ul. Kozielska 119

Eugeniusz Kodzis ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "KOGI"

Główna działalność: Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali
Adres: 47-208 Reńska Wieś, ul. Fabryczna 1

Skrzetuski Rafał PROFIT

Główna działalność: Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno
Adres: 49-100 Niemodlin, ul. Mickiewicza 4

"HUTMAR" PRZEDIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE Marek Kokot

Główna działalność: Produkcja wyrobów formowanych na zimno
Adres: 46-070 Komprachcice, Chmielowice Ogrodowa 7

Przezwajanie Silników Elektrycznych Krzysztof Nowak

Główna działalność: Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów
Adres: 49-100 Niemodlin, Nowa 3

"Vend - Mar" Michalczyk Mariusz

Główna działalność: Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli
Adres: 47-253 Cisek, Roszowicki Las ul. Nowa 18

Modelarstwo Odlewnicze Zdzisław Końca

Główna działalność: Produkcja maszyn dla metalurgii
Adres: 46-046 Zakrzów Turawski, ul. Krótka 5

JÓZEF SKOWYRA U.D.H. - Maszyny Odlewnicze

Główna działalność: Produkcja maszyn dla metalurgii
Adres: 46-320 Praszka, Sportowa 8

Bernard Eichhorn

Główna działalność: Produkcja pozostałych mebli
Adres: 46-380 Dobrodzień, Opolska 18

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Józef Łabaj

Główna działalność: Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
Adres: 49-120 Dąbrowa, Żelazna Niewodnicka 4

Okrzos Sławomira "SIM OKRZOS"

Główna działalność: Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
Adres: 49-100 Niemodlin, ul. Słowackiego 3

FIRMA HANDLOWA "CZTERY PORY ROKU"ADAM TOMASZEWSKI

Główna działalność: Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Adres: 48-340 Głuchołazy, Batorego 10

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "FIREBIKE" ANDRZEJ SIELSKI

Główna działalność: Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Adres: 48-200 Prudnik, Powstańców Śląskich 25

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "ZATEX" Marian Zawisza

Główna działalność: Pozostała działalność pocztowa i kurierska
Adres: 47-110 Kolonowskie, ul. Haraszowskie 22a

Mateusz Brandys 1/ Biuro Tłumaczeń " EXCEL " 2/ PROKONGRES Techniczna Obsługa Konferencji

Główna działalność: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
Adres: 49-300 Brzeg, SZKOLNA 15 lok. 10

Zakład Montażu i Napraw Urządzeń Elektronicznych Klonowski Eugeniusz

Główna działalność: Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku
Adres: 45-070 Opole, ul. Stanisława Dubois 6

KORNELIA NIEDZIELA ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI

Główna działalność: Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii
Adres: 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Marka Prawego 8

ZEGARMISTRZOSTWO BUGIEL HENRYK

Główna działalność: Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii
Adres: 47-100 Strzelce Opolskie, rynek Rynek 10

Jolanta Bandurowska Hotel Court Wellness & SPA

Główna działalność: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Adres: 47-232 Kędzierzynkoźle, ul. Bolesława Śmiałego 2

Witold Hybel - Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Główna działalność: Pozostałe formy udzielania kredytów
Adres: 47-150 Leśnica, Kozielska 25 lok. 5

Stanisław STACHURSKI - 49-200 GRODKÓW

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 49-200 Grodków, Tarnów Grodkowski 21a

MONIKA MODA ¦LUBNA I WIECZOROWA JADWIGA OKRZOS

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 46-070 Komprachcice, Chmielowice NIEZAPOMINAJEK 28

Henryk Sieradzki Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 46-325 Rudniki, Żytniów 32

PRZEDSIEBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ACORD" KĘDZIERSKI LESŁAW

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 48-300 Nysa, Prusa 3a lok. 4

Norbert Dziumla Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy - "TROBUD"

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 47-370 Zielina, Racławiczki Leśna 32

Waldemar Stańczak - Bogdańczowice

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 0 Bogdańczowice, Bogdańczowice 34

TRANSPORT TOWAROWY KOZAKOWSKI STANISŁAW

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 0 Jędrzychów, Wiejska 18

TADEUSZ STACHOWSKI - 46-090 Popielów

Główna działalność: Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
Adres: 46-090 Popielów, Rybna ul. Odrzańska 44

JOLANTA GRUBIAK

Główna działalność: Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych
Adres: 0 Nysa, PRUDNICKA

CENTRUM OGRODNICZE - OWOCOWO Katarzyna Knapik

Główna działalność: Uprawa winogron
Adres: 49-330 Łosiów, Główna 76a

JERZY LOREK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWE "EKO-LAS"

Główna działalność: Uprawa drzew oleistych
Adres: 47-260 Polska Cerekiew, Mierzęcin 44

SZAFRAŃSKI Henryk - P.P.U.H. DAKOS

Główna działalność: Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych
Adres: 47-100 Strzelce Opolskie, Dolna Krótka 18

Norbert Lacheta Firma Usługowo - Handlowa LANOX

Główna działalność: Rozmnażanie roślin
Adres: 47-253 Cisek, Kobylice ul. Raciborska 40

"REDMAN"FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Jacek Suchodolski

Główna działalność: Rozmnażanie roślin
Adres: 46-070 Komprachcice, Chmielowice NYSKA 25A

Tomasz Kościelny - 46-325 Rudniki

Główna działalność: Chów i hodowla świń
Adres: 46-325 Rudniki, Reymonta 27

KORNOBIS RYSZARD Kancelaria Prawnicza "Kornobis" i S-ka

Główna działalność: Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)
Adres: 45-852 Opole, Kurpierza 7