Województwa

Miasta

Lista firm w mieście Orla

Irena Jakubowska "Irena"

Główna działalność: Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów
Adres: 17-106 Orla, Moskiewce 38

Dziubonos Piotr Domino

Główna działalność: Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
Adres: 17-106 Orla, Krywiatycze 84

Wołodkiewicz Jarosław "EKO-TECH"

Główna działalność: Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
Adres: 17-106 Orla, Armii Czerwonej 55

Maria Chodak "Wikliniarka"

Główna działalność: Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)
Adres: 17-106 Orla, Reduty 156

Andrzej Dudek - 7106 Orla

Główna działalność: Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)
Adres: 7-106 Orla, Dydule 52 lok. 4

Marcin Kazimiruk

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres: 17-106 Orla, Spiczki 14

JAN TROC

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres: 17-106 Orla, Szernie 45

Michał Chomański Usługi Rolnicze

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres: 17-106 Orla, Spiczki 45

Anatoliusz Łukaszuk

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres: 17-106 Orla, Gregorowce 18

Jerzy Tomczuk - 17-106 Orla

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną
Adres: 17-106 Orla, Dubiażyn 52

Eugeniusz Nowicki-"INS-NOW"

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
Adres: 17-106 Orla, Krótka 3

teresa Martyniuk "Krasula"

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
Adres: 17-106 Orla, Gredele 42

Luba Szajkowska

Główna działalność: Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich
Adres: 17-106 Orla, Armii Czerwonej 37

WŁODZIMIERZ DMITRUK MŁYN GOSPODARCZY "ORLANKA" W ORLI WŁODZIMIERZ DMITRUK

Główna działalność: Wytwarzanie produktów przemiału zbóż
Adres: 0 Orla, BIELSKA 48

EMANUELA PAULA BOROWIK - "EMMA PLUS" (wspólnik spółki cywilnej) EMANUELA PAULA BOROWIK- P.P.H.U

Główna działalność: Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
Adres: 17-106 Orla, ul. Adama Mickiewicza 1A

Anna Małgorzata Parfieniuk

Główna działalność: Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej
Adres: 17-106 Orla, Koszki 73

TERESA GAŁUSZEWSKA ,,FIRMA KRAWIECKA TEZ""

Główna działalność: Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej
Adres: 17-106 Orla, Parcewo 100

Jerzy Taranta - Firma - "KRAS"

Główna działalność: Produkcja wyrobów tartacznych
Adres: 17-106 Orla, Koszele 151

Paulina Bogacewicz "PALBOG"

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Adres: 17-106 Orla, Krywiatycze 81

Jan Chodak Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "ORLAS"

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Adres: 17-106 Orla, Henryka Sienkiewicza 2

ZENAIDA SKIEPKO ZENAIDA SKIEPKO - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE "ORLAS" 17-106 ORLA ul. H.SIENKIEWICZA 2 (wspólnik spółki cywilnej)

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Adres: 17-106 Orla, HENRYKA SIENKIEWICZA 2

Józefa regina Rosicka 17-106 Orla ul. Sienkiewicza 2

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Adres: 17-106 Orla, Henryka Sienkiewicza 2

Dariusz Chodak "DARO"

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
Adres: 17-106 Orla, Armii Czerwonej 10A

Mirosław Wasilewski "Granit"

Główna działalność: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu
Adres: 17-106 Orla, Adama Mickiewicza 41

ANDRZEJ KURASZ KURASZ-BUD ANDRZEJ KURASZ

Główna działalność: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: 0 Orla, WYZWOLENIA 5

Korzun Dymitr - "Kormin"

Główna działalność: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: 17-106 Orla, Mikłasze 18a

KOL - BUD Mikołaj Janusz Niesteruk

Główna działalność: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: 17-106 Orla, Parcewo 119

Edward Piszczatowski

Główna działalność: Roboty związane z budową dróg i autostrad
Adres: 17-106 Orla, Armii Czerwonej 69

Jan Kalinowski - 17-106 Orla

Główna działalność: Tynkowanie
Adres: 17-106 Orla, Parcewo 67

WALENTY PRYZOWICZ

Główna działalność: Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
Adres: 17-106 Orla, Parcewo 120

Krzysztof Biszczuk

Główna działalność: Malowanie i szklenie
Adres: 17-106 Orla, Koszki 72

Andrzej Ochrycewicz "Kominek"

Główna działalność: Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Adres: 17-106 Orla, ul. Kleszczelowska 60

Tomasz Tchórzewski Usługi Remontowo-Budowlane

Główna działalność: Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Adres: 17-106 Orla, ul. Żwirki i Wigury 4

Wiktor Chursa-Lemiesz

Główna działalność: Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Adres: 17-106 Orla, ul. Krzywa 13

Sławomir Bieroza, NATURALNE POKRYCIA DACHOWE

Główna działalność: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
Adres: 17-106 Orla, Krzywa 2

JAROSŁAW NIKITIUK "ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY"

Główna działalność: Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: 17-106 Orla, Podbiele 6

Kop Med Anna Kopa

Główna działalność: Praktyka pielęgniarek i położnych
Adres: 17-106 Orla, ul. Ogrodowa 15 lok. 13

IRENA KOZŁOWSKA-RZEPNIEWSKA SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY DENS-MED IRENA KOZŁOWSKA-RZEPNIEWSKA

Główna działalność: Praktyka lekarska dentystyczna
Adres: 0 Orla, BIELSKA 32

Katarzyna Ignatiuk Ignatka

Główna działalność: Praktyka lekarska ogólna
Adres: 17-106 Orla, Orla 8

"Alma Med" Alicja Szczepanowska - wspólnik spółki cywilnej

Główna działalność: Praktyka lekarska ogólna
Adres: 17-106 Orla, Bielska 8